HTV.cast - streamovací řešení pro hotely

Umožněte svým hostům vychutnat si svou oblíbenou zábavu z více než 1000 aplikací na televizoru na pokoji.

Pocit jako doma

Současná integrace streamovacích zařízení (Chromecast nebo Apple TV) a chytrých technologií do našeho každodenního života donutila hotely přizpůsobit se, aby svým hostům poskytly moderní vybavení. Implementace zařízení Chromecast do hotelových pokojů poskytuje návštěvníkům stejný zážitek ze zábavy jaký znají z domova. Naše řešení HTV.cast může být přínosem i pro Váš hotel.

Nabídněte hostům přehrávat s vlastní  předplacené aplikace jako doma.

Je to zábava, je to známé

Nabídněte hostům to co znají, to na co jsou zvyklí. HTV.cast umožňuje vašim hostům používat něco známého a dává jim přesně to, co chtějí. 

Obsah z jakéhokoli mobilního zařízení Android, Apple, z tabletu nebo notebooku si můžete přenášet na televizor v hotelovém pokoji. Uživatelé si mohou prohlížet svůj vlastní obsah, jako jsou videa, filmy a fotografie, nebo poslouchat svou vlastní hudbu a také vysílat obsah ze svých vlastních předplatných služeb jako jsou např. Netflix, HBO Max, O2 TV, Voyo atd.

Soukromí a zabezpečení

Majitelé hotelů vědí, jak důležité je soukromí a bezpečnost hostů. HTV.cast nabízí v tomto ohledu značnou výhodu, protože neukládá žádné přihlašovací údaje uživatele. Naše řešení nevyžaduje po hostovi přihlášení a přehrává pouze obsah ze zařízení hosta, čímž jsou jeho osobní údaje zabezpečeny.

Elegantní bez námahy

HTV.cast je rychlý, bezpečný a snadno se nastavuje. Je univerzálně kompatibilní se zařízeními Wi-Fi a televizory.