ŘEŠENÍ PRO BYTOVÉ DOMY

MODULÁRNÍ DVEŘNÍ JEDNOTKY

Modulární interkomové produkty společnosti Hikvision vynikají pohodlnou instalací a flexibilními možnostmi rozšíření. Řešení vždy obsahuje hlavní modul s několika rozšiřujícími moduly, od tradičního modulu jmenovky a klávesnice až po čtečky karet a moduly displeje, což zákazníkům poskytuje množství funkcí.

Systém podporuje až 500 vnitřních stanic, mezi kterými je možné komunikovat. Pro jednu budovu lze nainstalovat více dveřních stanic a obyvatelé je mohou odemykat pomocí karty, čipů nebo hesla. V nabídce je také řešení pro biometrické ověření osob. Integrace s řídicím systémem výtahu činí celý systém ještě bezpečnějším. Řešení IP video interkomu pro byty od společnosti Hikvision je nejlepší volbou pro interkomový a bezpečnostní systém v budovách.

VNITŘNÍ BYTOVÉ STANICE (MONITORY)

Tyto vnitřní stanice získaly skvělé hodnocení pro svůj čistý a jednoduchý design a pro vynikající interaktivní zážitek. 7" vnitřní stanice řady Ultra získala v roce 2017 ocenění Reddot Award. Podporují standardní PoE (verze IP), dvouvodičovou technologii (verze 2D) a možnost instalace na stěnu. Díky bezdrátovému připojení je instalace a konfigurace rychlá a snadná. Propojením s mobilním telefonem Vás návštěva zastihne vždy na příjmu.