Bezpečnostní Radar s velmi přesnou detekcí narušení za každého počasí

12.10.2020

 Společnost Hikvision, přední světový výrobce inovativních produktů a řešení pro video dohled uvedl na trh bezpečnostní radar jako své vlastní řešení detekce narušení hlídaného prostoru. Toto řešení využívá špičkové technologie Hikvision tak, aby přesně určilo polohu a pohybovou stopu až 32 potenciálních narušitelů (na jeden radar), a to i v těch nejdrsnějších povětrnostních podmínkách.

Bezpečnostní RADAR společnosti Hikvision je ideální pro monitorování velkých exponovaných prostor s drsným nestabilním počasím a kde jsou příliš komplikované podmínky pro nasazení kamerového systému jako PERIMETRICKÉ (obvodové) ochrany. Díky své spolehlivosti ve všech povětrnostních podmínkách, širokému detekčnímu úhlu a ultra-přesným schopnostem detekce narušitelů je toto špičkové řešení ideální pro místa, jako jsou přístavy, letiště a velké otevřené průmyslové areály.

Přesná detekce na široké ploše

Tradiční kamery nebo detektory pohybu, jako je aktivní infračervené záření a detekce pohybu videa, mají svá omezení v určení přesného umístění potenciálního vetřelce, který souvisí s jejich detekční oblastí. Bezpečnostní radar Hikvision však může nabídnout přesnou detekci v širokém úhlu 100 ° a až do vzdálenosti 60m.

Méně falešných poplachů

Hikvision Security Radar používá technologii digitálního paprsku a inteligentní analytické algoritmy k přesné detekci všech pohybů sledovaného cíle (narušitele) za všech povětrnostních podmínek, čímž minimalizuje falešné poplachy. Krytí IP67 zaručuje bezproblémovou a spolehlivou funkci systému za každého počasí.

Vizuální ověření narušitele propojením s VIDEO verifikací

Hikvision Security Radar lze také propojit až se čtyřmi PTZ kamerami Hikvision najednou. Tato konfigurace nejen spustí poplach, když je detekován narušitel, ale také spustí videozáznam, což usnandní následnou vizuální verifikací narušitele. PTZ kamery a Radar mohou být instalovány na různých místech. Toto řešení - propojení videa a radaru je patentované společností Hikvision, je jedinečné a umožňuje uživatelům prohlížet, sledovat a zaznamenávat více obrázků (s více narušiteli) a současně identifikovat jejich přesné pohyby, jako je běh, chůze, plazení nebo procházení.

Vhodné pro různé typy instalací

Hikvision Security Radar má několik režimů nastavení scény, takže je vhodný pro různé typy praktických aplikací. Například režim keřů se nejlépe hodí do oblastí s výskytem mnoha stromů a keřů, protože odfiltruje falešné poplachy, jako jsou pohyby větví, kymácení stromů nebo silný déšť. Režim Open-Area je ideální pro velká, otevřená a citlivá místa, jako jsou centrální parkoviště, letištní plochy, přístavy, závodiště apod. Uživatelský režim umožňuje uživatelům doladit nastavení tak, aby vyhovovalo jejich konkrétním potřebám.

Flexibilní instalace a snadné připojení

Hikvision Security Radar je kompatibilní s řadou držáků, jako jsou držáky pro PTZ kamery nebo satelity. Podporuje technologii Power over Ethernet (PoE), takže oživení a zprovoznění systému je velice jednoduché.