Hotelový systém HTV.MIRAGE

Vaše nová komunikace s hosty

Moderní interaktivní hotelový TV systém HTV.MIRAGE je svou funkcionalitou vhodný např. pro hotely,  penziony, domovy pro seniory nebo nemocnice. Nabízíme Vám nástroj pro komplexní řešení správy obsahu každého televizoru, ať se jedná o TV na pokoji nebo ve společných prostorech.

Využitím nejnovějších technologií můžete poskytnout každému hostu skutečně kvalitní služby počínaje přehlednou nabídkou TV kanálů, rádií, vlastním informačním kanálem, komunikací s hosty a konče mobilní aplikací a dalšími službami, na které jsou hosté zvyklí ze svých domovů.

MIRAGE přináší efektivnější možnosti řízení a správy hotelových služeb i nabídku řady funkcí pro hosty. K provozu MIRAGE je využíváno lokální sítě, Wi-Fi nebi i koaxiální infrastruktury.

IPTV systém MIRAGE  je provozovat v Cloudu nebo s lokálním serverem pro zajištění 100% funkcionality v případě výpadků internetu nebo nedostupnosti Cloudu. Díky tomu je možno předem si připravit a vytvářet šablony pro dokonalý vzhled, přizpůsobovat nabízené služby na míru jednotlivým hostům nebo skupině hostů. Lze tak jednoduše nastavit uvítání hostů jejich jménem, přístup a správu TV kanálů a rádií (IPTV, RF kanály), k informačním kanálům v hotelu nebo přístup k WiFi sítím na každé TV. Samozřejmostí je online správa všech informací v celém systému včetně obsahu. Není třeba provádět žádné odstávky systému, aby jste provedli změny. 

MIRAGE jako interaktivní IPTV systém umožňuje obousměrnou komunikaci mezi recepcí (vedením hotelu) a hosty. Snadné ovládání TV tak zajišťuje efektivnější poskytování kvalitních služeb na dálku bez nutnosti návštěvy pokoje personálem.

Centrální správa

Náš systém HTV.MIRAGE je díky centrální správě a za pomoci inteligentních a praktických funkcí vhodným nástrojem pro monitorování a snižování provozních nákladů hotelu. Díky tomuto řešení můžete nastavit na dálku jednotlivé televizory nebo skupiny TV (aktualizovat skladbu TV kanálů online v reálném čase), o každé TV máte ihned informaci zda je zapnuta nebo vypnuta, sledovat nastavení WiFi sítě na pokojích, informace o pokoji a jeho stavu včetně hlášení závad a to přímo do hotelového PMS nebo statistiky sledovanosti jednotlivých TV kanálů. Tyto funkce tak vedou k efektivní úspoře času, sledování různých statistik a snížení nákladů na práci a údržbu, protože zaměstnanci nemusí kvůli každé požadované změně navštěvovat a obtěžovat hosty na pokojích.

Chytré televize

Prostřednictvím dálkově řízeného Cloud serveru systém HTV.MIRAGE nabízí kontrolu všech TV v hotelu. Podporovány jsou TV značek Samsung, LG, Philips nebo Vestel.

Signál vždy pod kontrolou

Při využití TV značky VESTEL získáte informaci o kvalitě a síle signálu v každé zásuvce. Jednoduše tak máte přehled o jednotlivých trasách ke každé TV a snadno tak rychle odstraníte případné problémy s distribucí TV kanálů. 

Buďte pozorným hostitelem

Již při rezervaci pokoje si ve svém PMS založíte nacionále hosta (jméno, příjmení, jazyk apod.). Při odchodu hosta z recepce se na jeho pokoji zapne televizor a zobrazí se uvítací obrazovka s jménem hosta a v jeho jazyce. To vše díky propojení systému "MIRAGE " s PMS Vašeho hotelu.

Televizor v pokoji pro hosty je důležitým digitálním kontaktním místem pro vaše hosty. Prostřednictvím našeho centralizovaného systému správy obsahu můžete pohodlně navrhovat a upravovat cílenou komunikaci s hosty.

Uvítací obrazovka systému MIRAGE zobrazuje kromě informací o hostovi také datum, čas, počasí, č.pokoje nebo informace o připojení k WiFi.

Uvítací informační kanál

Jednou z vlastností systému "HTV.MIRAGE " je možnost vytvořit si vlastní uvítací informační kanál(y). 

HTV.MIRAGE je také nástrojem pro přehrávání uvítacích videí a poskytování užitečných informací o službách hostům ve vysoce přitažlivém stylu. Jednoduchým způsobem lze nahrát dokumenty v PDF, JPG, PNG včetně videí, které prezentují nabídku hotelových služeb, informují o speciálních nabídkách nebo o místních událostech a zajímavostech jak v hotelu, tak v okolí. Podle potřeby lze připravit šablony pro informační kanál (úprava vzhledu dle Vašich požadavků). Možnost vytvořit si více informačních kanálů s různou tématikou nebo zaměřením (propagační videa, reklamy apod.) poskytuje hotelu další zdroj příjmů a zvyšuje povědomí a prestiž o značce hotelu.

Zvýšení příjmů

HTV.MIRAGE vám zajistí další příjmy z prodeje doplňkových služeb hotelu nebo Vašich partnerů (masáže, procedury, transfery, výlety, sportovní aktivity, kulturní akce).

Samozřejmostí je možnost objednání či rezervace "na jedno kliknutí" přímo prostřednictvím televizoru nebo přímo v mobilu hosta pomocí aplikace. Zvýšíte tím příjmy hotelu z těchto doplňkových služeb. Veškeré nabídky služeb jsou zobrazovány přímo na pozadí celého systému a tím jsou dostupné vždy a okamžitě, jakmile si host zapne TV. Využít lze také možnosti vzdáleného zapnutí TV na pokoji a následného zobrazení nabídky buď pro všechny hosty nebo jen skupinu hostů.

Rychlé informace pro hosty

Novinkou je funkce Informační lišta, která umožňuje hosty okamžitě informovat o speciálních nabídkách, službách nebo událostech. Informace můžete nechat zobrazovat buď jako statický nebo běžící text.