domovní telefony

klasické se sluchátky, videotelefony s monitory 7" a podporou volání na mobilní telefon 

V současnosti se čím dál více začíná prosazovat na poli audio a video komunikace IP technologie, která postupně nahrazuje staré interkomy nebo videotelefony. Pokud to stav stávající kabeláže dovolí, je možné zprovoznit nový systém s novým vstupním tablem a novými telefony, aniž bychom museli měnit starou kabeláž.

U nových projektů, kde je na samém začátku požadavek na instalaci VIDEOTELEFONŮ, nabízíme jedinečné řešení postavené na topologii datové sítě a datových kabelů. Jedná se o systém IP VIDEOTELEFONŮ od společnosti HIKVISION, který lze provozovat i v kombinaci IP a dvoudrátu. 

MODULÁRNÍ DVEŘNÍ JEDNOTKY

Modulární interkomové produkty společnosti Hikvision vynikají pohodlnou instalací a flexibilními možnostmi rozšíření. Řešení vždy obsahuje hlavní modul s několika rozšiřujícími moduly, od tradičního modulu jmenovky a klávesnice až po čtečky karet a moduly displeje, což zákazníkům poskytuje množství funkcí.
Systém podporuje až 500 vnitřních stanic, mezi kterými je možné komunikovat. Pro jednu budovu lze nainstalovat více dveřních stanic a obyvatelé je mohou odemykat pomocí karty, čipů nebo hesla. V nabídce je také řešení pro biometrické ověření osob. Integrace s řídicím systémem výtahu činí celý systém ještě bezpečnějším. Řešení IP video interkomu pro byty od společnosti Hikvision je nejlepší volbou pro interkomový a bezpečnostní systém v budovách.

VNITŘNÍ BYTOVÉ STANICE (MONITORY)

Tyto vnitřní stanice získaly skvělé hodnocení pro svůj čistý a jednoduchý design a pro vynikající interaktivní zážitek. 7" vnitřní stanice řady Ultra získala v roce 2017 ocenění Reddot Award. Podporují standardní PoE (verze IP), dvouvodičovou technologii (verze 2D) a možnost instalace na stěnu. Díky bezdrátovému připojení je instalace a konfigurace rychlá a snadná. Propojením s mobilním telefonem Vás návštěva zastihne vždy na příjmu.