Digitální internetová televize

V naší programové nabídce naleznete více než 100 programů!

Jak funguje internetová televize?

Velmi jednoduše. Stačí, když máte v daném místě připojení k internetu (od libovolného poskytovatele) a všechny oblíbené kanály máte ihned k dispozici. Můžete tak sledovat televizní pořady na cestách v mobilu, na počítači v pracovně či na chalupě, nebo i ve vaší televizi v obýváku.


48 programů již od 139 Kč!

Kompletní programovou nabídku naleznete na www.domatv.cz.


Televize kdekoliv

Na televizi, počítači, tabletu nebo mobilu. Doma, na cestách, v pracovně,v obýváku - kdekoliv a kdykoliv máte přístup k internetu.

Jedinečná podívaná

Přes 100 programů v SD i HD kvalitě. Sport. Zpravodajství. Filmy. Seriály. Komedie. Dětské programy. Přímé přenosy. Stačí si jen vybrat! 

Aplikace pro mobily

Možnost sledovat v mobilu nebo tabletu (Android, iPhone). Buďte mobilní a noste si svou televizi s sebou kamkoliv. 

Non-stop zábava

Možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně u všech programů. Program můžete pozastavit, nebo se vrátit kdykoliv na začátek. 24 hodin denně, 365 dní v roce.

Programová nabídka je přebírána od provozovatele převzatého televizního vysílání společnosti KonekTel, a.s., která je jako provozovatel převzatého vysílání registrován Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn./Ident.: 2010/948/sve/Kon ze dne 19.10.2010. Společnost Konektel a.s. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy.

Programová nabídka je přebírána od provozovatele převzatého televizního vysílání společnosti Coprosys a.s., která je jako provozovatel převzatého vysílání registrována Radou pro rozhlasové a televizní vysílání. Společnost Coprosys a.s. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy.

Sledovat můžete ihned a na jakémkoliv zařízení

Vyvinuli jsme systém Televizní samoobsluhy, kde si můžete televizní programy a programové balíčky sami zvolit podle libosti. Naší internetovou televizi můžete sledovat na pomocí platformy ModernTV na jakémkoliv zařízení od PC, přes mobil, tablet nebo smartTV popřípadě set-top-boxu.

Zkuste si televizi ZDARMA

Pokud si chcete vyzkoušet internetovou televizi, klepněte níže na "vyzkoušet ZDARMA."